ERE-LIJST – ONDERLINGE COMPETITIE – D.C.PURMEREND’66



Seizoen

Kampioen

2e Plaats

3e Plaats

Sneldamkampioen

2015/2016

S. HANSEN

F. KROESE

R. SAKIDIN

P. KUIJPER

2014/2015

R. SAKIDIN

S. HANSEN

J. BAKELS

P. KUIJPER

2013/2014

R. SAKIDIN

P. KUIJPER

J. HANIA

J. BAKELS

2012/2013

F. KROESE

R. SAKIDIN

D. LUST

P.KUIJPER

2011/2012

J.BAKELS

P.KUIJPER

B.v.GEEL

J.BAKELS

2010/2011

R.SAKIDIN

F.KROESE

P.KUIJPER

R.SAKIDIN

2009/2010

R.SAKIDIN

P.KUIJPER

J.BAKELS

F.KROESE

2008/2009

C.BENJAMENS

P.KUIJPER

J.BAKELS

R.SAKIDIN

2007/2008

C.BENJAMENS

R.SAKIDIN

F.KROESE

C.BENJAMENS

2006/2007

R.SAKIDIN

C.BENJAMENS

D.LUST

C.BENJAMENS

2005/2006

G.SLIJKERMAN

R.SAKIDIN

G.PLEIJZIER

C.BENJAMENS

2004/2005

C.BENJAMENS

A.PRINS

R.SAKIDIN

P.v.d.LEM

2003/2004

R.SAKIDIN

A.PRINS

D.LUST

C.BENJAMENS

2002/2003

R.SAKIDIN

C.BENJAMENS

A.PRINS

C.BENJAMENS

2001/2002

F.BOS

A.PRINS

R.SAKIDIN

C.BENJAMENS

2000/2001

C.BENJAMENS

A.PRINS

R.SAKIDIN

C.BENJAMENS

1999/2000

R.SAKIDIN

D.LUST

C.BENJAMENS

P.SIER

1998/1999

R.SAKIDIN

G.SLIJKERMAN

A.PRINS

P.SIER

1997/1998

C.BENJAMENS

R.SAKIDIN

A.PRINS

J.SMITS

1996/1997

R.SAKIDIN

A.PRINS

C.BENJAMENS

C.BENJAMENS

1995/1996

R.SAKIDIN

A.PRINS

D.LUST

C.BENJAMENS

1994/1995

R.SAKIDIN

A.PRINS

J.KUITER

J.BAKELS

1993/1994

R.SAKIDIN

A.PRINS

J.BAKELS

C.BENJAMENS

1992/1993

J.SMITS

A.PRINS

D.LUST

J.BAKELS

1991/1992

C.BENJAMENS

R.SAKIDIN

A.PRINS

P.v.d.LEM

1990/1991

R.SAKIDIN

P.SIER

J.BAKELS

C.BENJAMENS

1989/1990

R.SAKIDIN

C.BENJAMENS

G.SLIJKERMAN

R.SAKIDIN

1988/1989

J.SMITS

R.SAKIDIN

J.ROELOFSZEN

X

1987/1988

C.BENJAMENS

P.SIER

G.SLIJKERMAN

X

1986/1987

P.KARREGAT

C.BENJAMENS

J.ROELOFSZEN

X

1985/1986

C.BENJAMENS

J.ROELOFSZEN

J.SMITS

X

1984/1985

J.ROELOFSZEN

J.BAKELS

A.PRINS

X

1983/1984

C.BENJAMENS

J.BAKELS

J.ROELOFSZEN

X

1982/1983

C.BENJAMENS

J.ROELOFSZEN

J.BAKELS

X

1981/1982

J.BAKELS

J.ROELOFSZEN

C.WESTERVELD sr.

X

1980/1981

J.ROELOFSZEN

C.BENJAMENS

C.WESTERVELD sr.

X

1979/1980

C.BENJAMENS

J.ROELOFSZEN

G.SLIJKERMAN

X

1978/1979

C.BENJAMENS

J.ROELOFSZEN

C.WESTERVELD sr.

X

1977/1978

J.BAKELS

C.BENJAMENS

G.SLIJKERMAN

X

1976/1977

C.WESTERVELD sr.

A.PRINS

J.BAKELS

X

1975/1976

C.BENJAMENS

B.v.GEEL

C.WESTERVELD sr.

X

1974/1975

C.BENJAMENS

C.WESTERVELD sr.

J.ROELOFSZEN

X

1973/1974

C.BENJAMENS

C.WESTERVELD sr.

A.PRINS

X

1972/1973

C.WESTERVELD sr.

J.ROELOFSZEN

C.BENJAMENS

X

1971/1972

C.WESTERVELD sr.

C.BENJAMENS

G. WESTERVELD

X

1970/1971

C.BENJAMENS

G.PLEIJZIER

G. de WOLF

X

1969/1970

C.BENJAMENS

G.PLEIJZIER

G.EILERS

X

1968/1969

C.BENJAMENS

G.EILERS

S.RONNER

X

1967/1968

S.RONNER/C.WESTERVELD jr.

 

G. de WOLF

X

1966/1967

C.WESTERVELD jr.

J.v.BAARSEN

C.WESTERVELD sr.

X





ERE-LIJST – JEUGD COMPETITIE – D.C.PURMEREND’66



Seizoen

Kampioen

2e Plaats

3e Plaats

2012

RICHARD SLAGTER

OMAR NAIT AICHA

ROBIN GARMS

2011

RAOUL BRUENS

RICHARD SLAGTER

DAVE HILLEGERS

2010

RAOUL BRUENS

RICHARD SLAGTER

BRANDO LENG KONG

2009

BRAM SCHOLTEN

RUTH SCHOLTEN

RAOUL BRUENS

2008

BRAM SCHOLTEN

RUTH SCHOLTEN

SANDER VERSCHUREN

2007

RUTH SCHOLTEN

RICK KEMPER

BRAM SCHOLTEN

2006

RICK KEMPER

SANDER VERSCHUREN

BRAM SCHOLTEN

2005

BRAM SCHOLTEN

RICK KEMPER

SANDER VERSCHUREN

2004

RICK KEMPER

RUTH SCHOLTEN

BRAM SCHOLTEN

2002/2003

JEROEN KOPPES

MELVIN KOK

NICK GLASIUS

2001/2002

MARCEL v.d. ZWAAN

STEVEN GROEN

JEROEN KOPPES

2000/2001

NICK GLASIUS

MARCEL v.d. ZWAAN

STEVEN GROEN

1999/2000

NICK GLASIUS

MARCEL v.d. ZWAAN

STEVEN GROEN

1998/1999

MARCEL v.d. ZWAAN

NICK GLASIUS

VINCENT ROOS

1997/1998

SIL SÄTTLER

VINCENT ROOS

MARCEL v.d. ZWAAN

1996/1997

SIL SÄTTLER

VINCENT ROOS

NIELS MENSINK

1995/1996

NIELS MENSINK

MARCEL v.d. ZWAAN

ASHOK v.d. ZWAAN

1994/1995

ASHOK KUNMAR

GINO LINNENBANK

MARCEL v.d. ZWAAN

1993/1994

MATHIAS PITRAS

SIL SÄTTLER

ROALD WOLF

1992/1993

ROALD WOLF

MATTHIJS LEIJENHORST

CHRISTIAN RUURDA

1991/1992

ROALD WOLF

WENDY SNO

DIMITRI OOSTERHUIS

1990/1991

WENDY SNO

DIMITRI OOSTERHUIS

ROALD WOLF

1989/1990

WENDY SNO

DIMITRI OOSTERHUIS

ROALD WOLF

1988/1989

NORDIN AARSE

SANDER BROEKHUIZEN

ELROY KINDERS

1987/1988

ELROY KINDERS

NORDIN AARSE

SANDER BROEKHUIZEN

1986/1987

HEMMO DANKBAAR

ELROY KINDERS

SANDER BROEKHUIZEN

1985/1986

ONBEKEND

 

 

1984/1985

ONBEKEND

 

 

1983/1984

ONBEKEND

 

 

1982/1983

ONBEKEND

 

 

1981/1982

ONBEKEND

 

 

1980/1981

ONBEKEND

 

 

1979/1980

ERIK v.d. BOOGAARD

MARCO HAVEKOTTE

ROB DINKLA

1978/1979

JACCO v.d. VEN

TAMMO SLIJKERMAN

EDWIN KHOE

1977/1978

TAMMO SLIJKERMAN

JACCO v.d. VEN

EDWIN KHOE

1976/1977

EDWIN KHOE

ETIENNE HELLENDOORN

MICHEL SLAGTER

1975/1976

WIM WIJKMANS

GUIDO HELLENDOORN

JEROEN BEKKERS




HISTORISCHE LIJST – SCHOOLDAMKAMPIOENEN - D.C.PURMEREND ’66



Jaar

School

Opmerking

2016

Middelie

 

2015

Nieuwe Wereld

 

2014

Nieuwe Wereld

 

2013

Nieuwe Wereld

  Kampioen van Nederland

2012

't Carrousel

  Kampioen van Noord-Holland

2011

Wheermolen

 

2010

Middelie

 

2009

‘t Carrousel

 

2008

’t Carrousel

 

2007

Trifolium

 

2006

De Fuik

 

2005

’t Carrousel

 

2004

’t Carrousel

 

2003

’t Carrousel

 

2002

De Ploegschaar

 

2001

De Fuik

 

2000

De Fuik

 

1999

De Fuik

 

1998

Het Klavier

 

1997

De Fuik

 

1996

Het Klavier

 

1995

’t Carrousel

 

1994

De Voorhof

 

1993

De Voorhof

 

1992

De Wegwijzer

 

1991

Het Klavier

Kampioen district Alkmaar/Zaanstreek/Waterland

1990

Het Klavier

 

1989

De Voorhof

 

1988

Olympiaschool

 

1987

1e Montessorischool

 

1986

Olympiaschool

 

1985

Het Klavier

 

1984

De Wegwijzer

 

1983

Olympiaschool

 

1982

De Dopschool

 

1981

De Dopschool

 

1980

De Lepelaar

 

1979

De Dopschool

 

1978

De Lepelaar

 

1977

Het Logiblok

Kampioen van Noord-Holland

1976

De Dopschool

Kampioen van Noord-Holland

1975

Het Logiblok

 

1974

Openbare Scholengemeenschap

 



HISTORISCHE - BESTUURSLEDENLIJST - D.C.PURMEREND‘66



Seizoen

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdleider

Jeugdleider

2016/2017

C.SCHILDER

D.LUST

F.KROESE

J.HANIA

X

2015/2016

C.SCHILDER

D.LUST

F.KROESE

J.HANIA

D.LUST

2014/2015

C.SCHILDER

D.LUST

F.KROESE

J.HANIA

D.LUST

2013/2014

C.SCHILDER

D.LUST

F.KROESE

J.HANIA

D.LUST

2012/2013

J.v.d.KAMP

D.LUST

J.KUITER / F.KROESE

J.KUITER / J.HANIA

D.LUST

2011/2012

J.v.d.KAMP

D.LUST

J.KUITER

J.KUITER

D.LUST

2010/2011

C.BENJAMENS

D.LUST

J.KUITER

J.KUITER

D.LUST

2009/2010

C.BENJAMENS

D.LUST

J.KUITER

J.KUITER

D.LUST

2008/2009

C.BENJAMENS

D.LUST

J.KUITER

J.KUITER

D.LUST

2007/2008

C.BENJAMENS

D.LUST

J.KUITER

C.v.VEMDE

D.LUST

2006/2007

C.BENJAMENS

D.LUST

J.KUITER

C.v.VEMDE

D.LUST

2005/2006

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

C.v.VEMDE

D.LUST

2004/2005

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

C.v.VEMDE

D.LUST

2003/2004

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

C.v.VEMDE

D.LUST

2002/2003

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

2001/2002

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

2000/2001

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1999/2000

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1998/1999

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1997/1998

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1996/1997

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1995/1996

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1994/1995

C.BENJAMENS

J.KUITER

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1993/1994

C.BENJAMENS

F.BONTENBAL

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1992/1993

C.BENJAMENS

F.BONTENBAL

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1991/1992

J.BAKELS

F.BONTENBAL

A.PRINS

J.KUITER

D.LUST

1990/1991

D.LUST

F.BONTENBAL

A.PRINS

J.KUITER

F.BONTENBAL

1989/1990

P.v.d.LEM

F.BONTENBAL

A.PRINS

D.LUST

F.BONTENBAL

1988/1989

C.BENJAMENS

A.PRINS

K.DOORN

B.v.GEEL

F.BONTENBAL

1987/1988

C.BENJAMENS

A.PRINS

K.DOORN

B.v.GEEL

F.BONTENBAL

1986/1987

C.BENJAMENS

H.RINCKES

P.le BLANSCH

B.v.GEEL

F.BONTENBAL

1985/1986

C.BENJAMENS

H.RINCKES

P.le BLANSCH

C.v.VEMDE

A.PRINS

1984/1985

C.BENJAMENS

J.BERTHAUER

P.le BLANSCH

C.v.VEMDE

A.PRINS

1983/1984

C.BENJAMENS

J.BERTHAUER

P.le BLANSCH

C.v.VEMDE

A.PRINS

1982/1983

J.ROELOFSZEN

J.BERTHAUER

P.le BLANSCH

K.DOORN

H.KLOK

1981/1982

F.BONTENBAL

J.BERTHAUER

P.le BLANSCH

J.ROELOFSZEN

H.KLOK

1980/1981

F.BONTENBAL

H.de JONG

P.le BLANSCH

J.ROELOFSZEN

H.KLOK

1979/1980

G.SLIJKERMAN

H.de JONG

P.le BLANSCH

M.MULDER

D.LUST

1978/1979

F.BONTENBAL

H.de JONG

P.le BLANSCH

J.BAKELS

D.LUST

1977/1978

F.BONTENBAL

H.de JONG

P.le BLANSCH

J.BAKELS

C.BENJAMENS

1976/1977

F.BONTENBAL

H.de JONG

P.le BLANSCH

D.WIEDIJK

D.LUST

1975/1976

F.BONTENBAL

H.de JONG

P.le BLANSCH

C.BENJAMENS

D.LUST

1974/1975

H.de JONG

C.v.GASTELEN

P.le BLANSCH

D.LUST

X

1973/1974

H.FRANSEN

F.BONTENBAL

P.le BLANSCH

D.LUST

X

1972/1973

H.FRANSEN

F.BONTENBAL

P.le BLANSCH

D.LUST

X

1971/1972

H.FRANSEN

F.BONTENBAL

C.BENJAMENS

M. de WOLF

X

1970/1971

H.FRANSEN

F.BONTENBAL

C.BENJAMENS

A.PRINS

X

1969/1970

G. de WOLF

F.BONTENBAL

J.BRUNING

C.BENJAMENS

X

1968/1969

G. de WOLF

F.BONTENBAL

J.BRUNING

C.BENJAMENS

X

1967/1968

F.BONTENBAL

C.WESTERVELD jr.

P.v.t.HOFF jr.

C.WESTERVELD jr.

X

1966/1967

F.BONTENBAL

C.WESTERVELD jr.

P.v.t.HOFF jr.

C.WESTERVELD jr.

X